Květen - přehled akcí

ON-LINE

v Městské knihovně Jihlava

Až do 31.5. si na oknech hlavní budovy knihovny můžete prohlédnout výstavu mladé české básnířky a ilustrátorky Kateřiny ANIMY Duškové s názvem Když verše se dvoří ona tvoří.

od 28.4. bude probíhat cyklus aktivizačních čtvrthodinek pro váš mozek s lektorkou trénování paměti Janou Vejsadovou "Mozek v karanténě? Ne!" - pouze pro zapsané zájemce

6.5. vás zveme na cestovatelskou online přednášku Honzy Husáka "Špicberky: Po stopách ledního medvěda"

Pozor - záznam přednášky nebude uložen.

Od 20.5. bude na Youtube knihovny volně ke zhlédnutí video Tvůrčí dílna, ve kterém najdete návod k výrobě vázy ze sklenice zdobené ubrouskovou technikou. Lektorkou je kolegyně Magdaléna Kupková.

Od 27.5. najdete na našem Youtube kanálu Kniháčkovo počteníčko z knih spisovatelky a ilustrátorky Kláry Smolíkové - Ve škole straší a tajná dvojka A+B: Zločin mezi dinosaury