Včera a dnes s knihovnou

Jak se měnily technologie a trendy v knihovnách v průběhu času? Co je to 3D tisk a jak fungují robotické hračky pro děti?

Během celého dne si při procházení knihovnou můžete prohlédnout různé tematicky laděné výstavky. Od 13 do 17 hodin bude možné v sále zhlédnout ukázky 3D tisku a robotických hraček pro děti.

A pokud Vás více zajímá 3D tisk, tak přijďte v 17 hodin na přednášku Ing. Petra Janovského: "3D tisk a budoucnost výroby: Od tradičních metod k FDM technologii"

Prozkoumáme tradiční metody výroby součástí, abychom mohli přejít do technologie 3D tisku. Vysvětlíme si principy 3D tisku a jeho různé metody a celé to uzavřeme nejrozšířenější metodou mezi veřejností - FDM. Prozkoumáme výhody a výzvy spojené s 3D tiskem a zakončíme to krátkým pohledem na proces 3D modelování.

Přednáškový sál, pondělí 11.3. od 13,00.