Březen - přehled akcí

ON-LINE

v Městské knihovně Jihlava

Na Youtube knihovny se můžete podívat na další video z cyklu Tvůrčí dílna, ve kterém nyní najdete návod na výrobu šitého sešitku. Lektorkou je kolegyně Magdaléna Kupková.

Od 11. března bude na Youtube knihovny beseda se spisovatelem Josefem Špidlou s názvem Marie Terezie a její doba.

Od 18. března bude na Youtube knihovny  v rámci Kniháčkova počteníčka volně ke shlédnutí Dobrodružství Fany a Beryho - Čtení o pejscích z Vysočiny.

31. března od 18:00 bude probíhat další online přednáška, tentokrát s cestovatelem Jiřím Kalátem s názvem Egypt - víc než pyramidy.

Odkaz na přednášku je ZDE.

Pozor - záznam besedy nebude uložen.

Na oknech hlavní budovy knihovny si můžete prohlédnout netradiční výstavu Tomáše Kučery a Magdaleny Kupkové s názvem Raději si tu knihu přečtěte celou.

A jako každý rok, i letos jsme pro vás připravili přehled všech akcí na Březen - měsíc čtenářů.

Co tedy chystáme:

• další Tvůrčí dílnu
  • přednášku spisovatele Josefa Špidly Marie Terezie a její doba
  • cestovatelskou besedu s Jiřím Kalátem
  • představení knižních novinek
  • netradiční výstavu s názvem Raději si tu knihu přečtěte celou…

Děti se mohou těšit na:

• Kniháčkovo počteníčko z knih Ivany Fexové
  • Kniháčkovu výzvu
  • online tipy na pěkné čtení