Únor - přehled akcí

ON-LINE

v Městské knihovně Jihlava

Od 4. února bude na Youtube knihovny volně ke zhlédnutí video Tvůrčí dílna, ve kterém najdete návod k výrobě drátované mandaly. Lektorkou je kolegyně Magdaléna Kupková.

11. února od 18:00 bude probíhat online beseda s cestovatelkou, spisovatelkou a bývalou dobrovolnicí Hanou Hindrákovou na téma Můj africký příběh.

Dozvíte se, co ji přivedlo do Afriky a jak se od dobrovolnictví dostala k psaní románů z afrického prostředí. Poutavé vyprávění o Keni je doplněné fotografiemi a videem.

Pozor - záznam besedy nebude uložen.

17. února od 18:00 bude probíhat další online beseda názvem Perly Blízkého východu a Orientu – a to s arabistkou a íránistkou Lenkou Hrabalovou.

Divoký a stále rozbouřený svět Blízkého východu nepřestává fascinovat mnohé cestovatele. Vždyť právě tady vznikaly starověké civilizace a kultury, které po sobě zanechaly monumentální památky. A do toho zde lze najít krajinu vysokých hor, hlubokých lesů i tajemných oáz. Navštívíme nejkrásnější místa regionu, ale také mnoho neznámých zákoutí.

Pozor - záznam besedy nebude uložen.